Kapat

TARIM GİRİŞİMCİSİYİM

Tarım sektöründe üretime yönelik faaliyet gösteren ve işletme kuruluş tarihi 1 yılı geçmeyen tüm girişimcilerin finansman ihtiyaçlarının yanındayız.

Kredilendirme süreçleri girişimcilere özel olarak kurgulanarak  finansman taleprleri girişimcilerin kredileri mali verilerine göre değil, iş planı ve nakit akışı değerlendirmesi ve iş fikrinin taşıdığı potansiyele göre değerlendirilmektedir.

Tarım girişimcilerinin yararlanabileceği finansman fırsatları:

Taksitli Ticari Kredi

Başta yatırım ihtiyaçları olmak üzere girişiminizin  tüm ihtiyaçları için kullanabileceğiniz kredidir.

Kredi Tutarı: Projenin ihtiyacına göre 50.000 TL’ye kadar teminatsız (İşin türüne ve durumuna göre TEB teminat isteyebilmektedir.) 100.000 TL’ye kadar teminatlı

Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde veya firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı
3-6-9-12 ay geri ödemesiz  daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı.

Vadesi: 36 aya varan vade

Tarım Kredisi

TEB & KGF İşbirliğiyle tarım sektöründe faaliyet gösterecek girişimcilerin 250.000 TL’ye kadar teminatsız kullanabileceği kredidir.

Kredi Tutarı: Projenizin ihtiyacına göre teminat göstermeden 250.000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.

Ödeme Şekli: Her ay eşit taksitler halinde veya firmanızın nakit akışına uygun esnek geri ödeme imkanı 3-6-9-12 ay geri ödemesiz  daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı.

Vadesi: 60 aya varan vade

Girişimci Hizmet Paketi

Tarım girişimcileri TEB’de hesap açıldığı andan itibaren 15 TL karşılığında aşağıdaki hizmetleri, belirtilen süreler boyunca ek bir ücret ödemeden kullanabilmektedir.

Hizmet Adet Süre
EFT (Tüm Kanallardan) 30 6 Ay
Havale (Tüm Kanallardan) Sınırsız 6 Ay
Şirket Kredi Kartı Aidat Sınırsız 12 Ay
Hesap Kesim Ücreti   6 Ay
Pratik Haberci 1 1 Ay

* Banka, kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir. Tüm vade, tutar ve faiz oranları konusunda en güncel bilgileri şubelerimizden edinebilirsiniz.

* Banka, kredi taleplerini, bankacılık mevzuatı ile kendi mevzuatında belirtilen esaslar ve usuller çerçevesinde değerlendirecek olup yapacağı değerlendirme sonucunda uygun gördüğü başvuru sahiplerine kredi verme veya teminat isteme hakkını saklı tutar. Bu konuda Banka tek karar vericidir. Tüm vade, tutar ve faiz oranları konusunda en güncel bilgileri şubelerimizden edinebilirsiniz.