Kapat

E-ticaret SEM

EticaretSEM 2014 yılında Eticaret Ekosistemi içerisinde bulunan firmaların eğitim tabanlı faaliyetler ile işlerine pozitif ivme katmak, eticaretin yurt çapında bilinirliğini artırmak ve sektörel buluşmalar organize etmek amacı ile kurulmuş bir eğitim firmasıdır.

E ticaret SEM ile işbirliği kapsamında Türkiye’de KOBİ ve girişimcilere yönelik olarak e ticaret eğitimi seferberliği başlatılmıştır. Bu kapsamda, ücretsiz olarak 2014-2015 sezonu boyunca 8 ay süreyle İstanbul’da her hafta TEB Girişim Evi’nin ev sahipliğinde eğitimler; ayrıca, Anadolu’daki girişimciler ve KOBİ’ler için 16 farklı ilde konferanslar düzenlenmiştir.

İnternette ticaret yapmak isteyenler için pek çok konuda A’dan Z’ye bilgi içeren eğitimlerde katılımcılar, e-ticaret eğitimleriyle internet tabanlı iş ve ticaret modellerinden, e-ticarette tedarik stok ve entegrasyon süreçlerine kadar pek çok konuda bilgi alırken, dijital pazarlama eğitimleriyle de dijital pazarda marka olmanın yollarını ve varlık yönetiminin nasıl yapılacağını öğrenmektedir.