TEB GİRİŞİM EVİ KULUÇKA MERKEZİ

TEB Girişim Evi içinde bulunan Kuluçka Merkezi, teknoloji, bilişim, yazılım başta olmak üzere katma değerli iş fikirlerine sahip girişimcilere TİCARİ HIZLANDIRMA ve BÜYÜME YÖNETİMİ PROGRAMI hizmeti veren, ofis çalışma alanı, ofis donanımları ve diğer destek hizmetlerini de girişimcilerle buluşturmak üzere oluşturulmuş fiziki bir çalışma ortamıdır.

Girişimciler başta İstanbul’da Batı Ataşehir TEB Girişim Evi, İTÜ Arı Çekirdek ve EOfis’in İstanbul’daki 7 farklı lokasyonu olmak üzere toplamda 9 farklı lokasyonda projelerini geliştirebilmektedirler.

TEB Kuluçka Merkezi’nde, girişimcilerin projelerini en hızlı şekilde ticarileştirebilmeleri için 6+6 aylık bir hızlandırma programı uygulanmaktadır.

Girişimciler, kabul edildiği İlk dönemde (ilk 6 aylık dönemde) TEB Girişim Evi danışmanlarının da raporu doğrultusunda başarılı varsayılmaları durumunda, ikinci 6 aylık dönemde de hizmet alma hakkına sahip olmaktadırlar.

İkinci 6 aylık döneme taşınmayan ya da ilk döneminde sağladığı gelişim ve büyüme ile Kuluçka seviyesini geçen girişimciler, TEB Girişim Evi’nden mezun edilirler. Başarılı olup mezun edilen girişimciler, TEB Girişim Evi’nin ofis hizmetleri hariç diğer hizmetlerinden sürekli olarak yararlanmaya devam edebilirler.