Kapat

Pikotek

Kurucu Ortaklar

  • Gülay Bozdağ - Kurucu ortak
  • Tolga Bozdağ - Kurucu ortak

Genel Profil

Firma 2009 yılında kurulmuştur. PİKOTEK, kontrol sistemleri alanında hizmet veren bir mühendislik firmasıdır. Uygulama ve AR-GE projeleri geliştirmektedir.  Makina, elektrik, elektronik ve yazılım mühendisliği disiplinlerini içeren yüksek motivasyonlu ve dinamik bir ekibe sahiptir

İş Fikri

Firma atıksu kalitesi izleme yönetimi, enerji izleme ve denetleme sistemleri, ozon temelli artırma sistemleri ve ozon temelli dezenfeksiyon sistemleri konusunda proje geliştirme ve taahhüt hizmeti vermektedir.
Atıksu izleme istasyonları; arıtma tesisi çıkış debisi 10.000 m3/gün ve üzerinde olan tesislere kurulmaktadır. Yüksek veri depolama kalitesi, enerji izleme yeteneği, enerji tüketim bilgilerinin ve parametrelerinin gösterildiği grafik ekranlar, veri kaybını önleyici mekanizmalar gibi katma değerli faydalar sunar.
Etkin Enerji Yönetimi; işletme bünyesindeki enerji tüketimlerinin izlenmesini ve iyileştirilmesini sağlayacak, tesis süreçleriyle ve üretim verileriyle entegre, esnek donanım ve yazılım mimarisine sahip, gelecekteki uygulamalara adapte edilebilir bir ürün ailesidir.
Ozon temelli arıtma sistemleri; başta gıda sektörü olmak üzere birçok sektörde klasik arıtma yöntemleri yerine kullanılmaktadır. Çevre dostu teknolojisi ve düşük işletme giderleri sunmaktadır.

İletişim

Website: www.pikotek-tr.com

E-Posta: info@pikotek-tr.com

Şehir: İzmir